top of page

pstruhařství

Halamíček

O nás

 Myšlenka vybudovat rybníky a prodávat pstruhy se zrodila již v mládí. Voda mě vždy přitahovala a již od svých 30 let jezdím pravidelně rybařit na Oravskou přehradu na Slovensku. Nicméně chtěl jsem mít něco „svého“.

 

Podařilo se a vybudoval jsem nádherné 3 chovné rybníky v mém oblíbeném domovském údolí Dolních Pasek. Zde po celý rok chováme pstruhy duhové, které převážíme do kádí u našeho domu k přímému prodeji. Naše produkce zatím nepokryje celoroční spotřebu pstruhů a tak příležitostně nakupujeme ryby u prověřených chovatelů z okolí.

 

Sezonně rozšiřujeme naši nabídku o kapry – převážně po jarních výlovech a samozřejmě na Vánoce.

Vánoční prodej ryb u nás začíná již v 14 denním předstihu. V nabídce máme pstruhy duhové, kapry, amury, líny, štiky, sumce, jesetery a candáty. Zmíněné méně obvyklé ryby (štika, sumec, jeseter, candát) je nutné objednat dopředu – cca měsíc před Vánocemi. Objednáváme je u našich dodavatelů přesně na kusy, jelikož jejich množství je omezeno.  Každé Vánoce se snažíme mít k dispozici širokou nabídku ryb, avšak jsme nuceni se podřídit aktuální situaci na trhu. Vždy Vás však budeme v předstihu informovat.

 

 

Neváhejte a navštivte naše sádky.

Mirek Halamíček

bottom of page